• headergrafik

Szanowni Państwo, odwiedzający naszą stronę internetową,

dziękujemy za zainteresowanie firmą LEONHARD WEISS MASZYNY TOROWE. Szanujemy Państwa prywatność - zarówno na tych stronach, jak i w naszych procesach biznesowych ochrona danych osobowych naszych pracowników, naszych klientów i zainteresowanych osób trzecich jest dla nas ważną kwestią.

Nie gromadzimy danych osobowych dotyczących Państwa wizyt na naszych stronach informacyjnych; nie stosujemy narzędzi analitycznych w celu rejestrowania zwyczajów surfowania naszych użytkowników.

Państwa dane w formularzach kontaktowych

Jeśli dobrowolnie przekazujesz nam swoje dane w formularzach kontaktowych, niniejszym widzimy Twoją zgodę, która zostanie wykorzystany do przetworzenia Twojego zapytania o kontakt. Jeśli przechowywanie nie jest już wymagane do bieżącego kontaktu, dane zostaną usunięte. Oczywiście dane te nie będą przekazywane osobom trzecim.

Prawa osób, których dane dotyczą

Jako osoba, której dane dotyczą, masz prawo do uzyskania informacji na temat danych osobowych, których dotyczą, a także prawo do sprostowania lub usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do momentu jej cofnięcia; mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

Dane protokołu/loga

Podczas dostępu do naszej strony na serwerze zapisywane są technicznie niezbędne dane dostępowe. Logi wykorzystujemy anonimowo do analiz statystycznych, przy czym nie następuje przyporządkowanie do użytkownika.

Linki

Nasze strony internetowe mogą zawierać linki do stron zewnętrznych; przy tym nie są stosowane żadne wtyczki społecznościowe. Nie przyjmujemy treści zawartych na tych stronach jako własnych.

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

Dane przechowywane w LEONHARD WEISS MASZYNY TOROWE są chronione przed przypadkową lub celową manipulacją, utratą, zniszczeniem lub dostępem osób nieupoważnionych. Eksperci ds. bezpieczeństwa IT w regularnych odstępach czasu dokonują przeglądu naszych środków bezpieczeństwa i dostosowują je do najnowszych standardów.

 

Odpowiedzialnym w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) jest:

LEONHARD WEISS MASZYNY TOROWE SP. Z O.O.
al. Niepodległości 2A
55-020 Żórawina

P +48 71 757 57 20
E-Mail polska@leonhard-weiss.com

Dyrektorzy zarządzający: Christoph Kampa und Stefan Kolb

Z naszym inspektorem ochrony danych można skontaktować się pod adresem: datenschutz@leonhard-weiss.com