• headergrafik
  Sieć specjalistów

NASZE PORTFOLIO UZUPEŁNIA WIELE PRZEDSIĘBIORSTW

Oprócz LEONHARD WEISS MASZYNY TOROWE współdziałamy na terenie całej Europy z wieloma podmiotami powiązanymi Grupy LEONHARD WEISS. Podstawową działalność budowlaną uzupełniają liczne usługi, takie jak układanie posadzek specjalnych, sprzedaż specjalnych rozwiązań ze stali czy renowacja i konserwacja obiektów zabytkowych.

ZAKRESY KOMPETENCJI

 • Kachel LEONHARD WEISS Bauunternehmung
  Dalsza informacja
  LEONHARD WEISS Bauunternehmung

  LEONHARD WEISS – TO PONAD 6300 (GRUPA LW) KOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW, KTÓRZY „PRZEZ RADOŚĆ BUDOWANIA” ZAPEWNIAJĄ SUKCES PROJEKTÓW W CAŁEJ EUROPIE.
  Założona w 1900 r. firma rodzinna LEONHARD WEISS działa w obszarach związanych z budową infrastruktury torowej, inżynierią lądową i budową pod klucz oraz budową dróg oraz sieci i prowadzi działalność nie tylko w Niemczech, ale także obsługuje w różnorodny sposób klientów w Europie.
 • Kachel Spezialfussböden
  Dalsza informacja
  LEONHARD WEISS Fußbodentechnik

  MONTAŻ POSADZEK LW PHARMA TERRAZZO, PRZEMYSŁOWYCH POSADZEK CIĘŻKICH, POSADZEK ZAPROJEKTOWANYCH DO MUZEÓW ORAZ POSADZEK UŻYTKOWYCH DO KUCHNI.
  Firma LEONHARD WEISS Flooring Technology od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałe wykładziny z lastryko. Nacisk kładziony jest na wyrafinowane rozwiązania systemowe do posadzek do pomieszczeń czystych dla przemysłu farmaceutycznego i posadzek z lastryko dla przemysłu i budynków użyteczności publicznej.
 • Kachel FAST OPTICOM
  Dalsza informacja
  FAST OPTICOM

  GENERALNY WYKONAWCA INNOWACYJNEGO UKŁADANIA WŁÓKNA SZKLANEGO Z SYSTEMEM FAST.
  FAST OPTICOM buduje sieci światłowodowe w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska przy użyciu technologii FAST. Dzięki tej sprawdzonej i unikalnej metodzie możliwe jest układanie kabli światłowodowych w istniejących pustych rurach i kanałach bezpośrednio także w budynku.
 • Kachel FOCUS RAIL Engineering
  Dalsza informacja
  FOCUS RAIL Engineering

  USŁUGI TESTOWE I INŻYNIERSKIE DLA SZYN I ROZJAZDÓW
  FOCUS RAIL Engineering jest dostawcą usług testowych i inżynieryjnych we wszystkim, co ma związek z szynami i rozjazdami. Nacisk kładziony jest na nawierzchnię torową w badaniach nieniszczących torów i zwrotnic za pomocą fal ultradźwiękowych i prądów wirowych, z uwzględnieniem kontroli głowicy i innych wewnętrznych i zewnętrznych wad szyn.
 • Kachel infra-tec
  Dalsza informacja
  infra-tec

  SKUTECZNE SYSTEMY OCHRONY AKUSTYCZNEJ, NOWOCZESNE SYSTEMY DACHOWE, WYSIĘGNIKI I SŁUPY.
  infra-tec to młoda, innowacyjna firma, która indywidualnie planuje, produkuje i montuje produkty ze stali i oferuje usługi dla infrastruktury. Przywiązujemy dużą wagę do procesów cyfrowych. Lean construction i BIM nie są nam obce.
 • Kachel invatec
  Dalsza informacja
  invatec

  KANAŁY KABLOWE Z TWORZYW SZTUCZNYCH, KONSTRUKCJE POBOCZY TOROWYCH, FUNDAMENTY SYGNALIZACYJNE ORAZ SPECJALNE ROZWIĄZANIA ZE STALI.
  Od innowacyjnych kanałów kablowych z tworzywa sztucznego dla DB AG przez opatentowane fundamenty w konstrukcji sygnalizacyjnej po indywidualne rozwiązania specjalne w konstrukcji stalowej, invatec wyróżnia się innowacyjnym myśleniem o lepszych rozwiązaniach. Zawsze innowacyjnie lepszy!
 • Kachel SANIERUNG / RESTAURIERUNG / REKONSTRUKTION
  Dalsza informacja
  SDC - Steinsanierung Denkmalpflege Crailsheim

  RENOWACJA, RESTAURACJA I REKONSTRUKCJA BUDOWLI PODLEGAJĄCYCH OCHRONIE ZABYTKÓW.
  SDC - konserwacja zabytków z kamienia Crailsheim została założona w 1994 roku. Świadkowie minionych dni wymagają szczególnej troski – dzięki pracom kamieniarskim i rzeźbiarskim, konserwatorskim i restauracyjnym oraz planistycznym i rekonstrukcyjnym dbamy o ich zachowanie dla przyszłych pokoleń.
 • Kachel VIA Verkehrssicherung
  Dalsza informacja
  VIA Verkehrssicherung

  KONTROLA RUCHU, OZNAKOWANIE PIONOWE, OZNAKOWANIE POZIOME, SYGNALIZACJA, NADZÓR, URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE.
  VIA GmbH jest specjalistą w zakresie bezpieczeństwa komunikacyjnego. Jesteśmy ekspertami w zakresie kompleksowego planowania, wdrażania i monitorowania środków bezpieczeństwa ruchu, oznakowania pionowego i poziomego dla inwestycji drogowych o dowolnej wielkości.