• headergrafik
    INNOWACYJNA TECHNIKA
    PRZYJAZNA ŚRODOWISKU
    Maszyny do budowy torów

PRECYZYJNIE I SZYBKO W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nowoczesne urządzenia i maszyny wielkogabarytowe charakteryzują park maszynowy LEONHARD WEISS. Dobrze skoordynowane procesy są podstawowym warunkiem sprawnego postępu na budowie. Aby to zapewnić, procesy i struktury podlegają ciągłemu przeglądowi.

Nasze wysokowydajne maszyny są regularnie konserwowane w naszych specjalnie wyposażonych warsztatach i dostosowywane do wymagań rynku dzięki innowacjom, które opracowaliśmy sami w ścisłej współpracy z producentami. Nasze warsztaty posiadają certyfikat ECM zgodnie z Rozporządzeniem UE nr 445/2011.

Wyznaczamy standardy efektywnego, zrównoważonego i ekologicznego budownictwa. Nasze usługi i procesy są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne dla środowiska: Używamy najnowszych technologii i stale sprawdzamy środki mające na celu zmniejszenie emisji CO2 poprzez nasz dział zarządzania środowiskiem. Zwracamy również uwagę na wykorzystanie wszystkich opcji recyklingu i przyjaznej dla środowiska utylizacji.

PAŃSTWA GŁÓWNA OSOBA DO KONTAKTÓW

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu naszą szeroką gamę usług jako usługę kompleksową lub jako usługę wynajmu. Proszę się z nami skontaktować.

Ansprechpartner Stefan Kolb